STEP «Գաղափարից դեպի բիզնես» դրամաշնորհային մրցույթ 2014
ԱՄՆ Քաղաքացիական հետազոտությունների և զարգացման հիմնադրամը (CRDF Global), ՀՀ Էկոնոմիկայի նախարարությունը և Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամը (ՁԻՀ) բոլոր հետաքրքրված նորարարներին, սկսնակ ընկերությունների թիմերին (startups), գիտնականներին և տեխնոլոգիական ոլորտի ձեռներեցներին հրավիրում են մասնակցել STEP ծրագրի շրջանակում «Գաղափարից դեպի բիզնես» դրամաշնորհային մրցույթին:
Մասնակցության հայտերը պետք է մինչև 2014թ. հուլիսի 28-ը ներկայացնել ՁԻՀ ([email protected] հասցեով), որտեղ կստուգվի դրանց համապատասխանությունը ներկայացված պայմաններին:
Այնուհետև վերջնական հայտերը էլեկտրոնային եղանակով ներկայացվում են CRDF Global-ին www.crdfglobal.org/fromideatomarket կայքէջում և ՁԻՀ` [email protected] էլ. փոստով մինչև 2014թ. օգոստոսի 8-ը, ժամը 23:59-ը (EST):
Մրցույթի մանրամասն հայտարարությունը, ներառյալ հայտերի ներկայացման կարգը, և դիմումի ձևը (անգլերեն/հայերեն) կարող եք նեռրբեռնել ստորև կամ ստանալ էլ.փոստով՝ համապատասխան նամակ ուղարկելով [email protected] հասցեով

STEP “From Idea to Market” Competition 2014
CRDF Global, in partnership with the Enterprise Incubator Foundation (EIF) and the Ministry of Economy of the Republic of Armenia, invites all interested startup teams, innovators, scientists and technology entrepreneurs to apply to the annual STEP “From Idea to Market” Competition.
Winning teams will receive $7,500 from CRDF Global; 2,800,000AMD from the Ministry of Economy.
Completed application forms should be submitted to EIF for pre-screening on eligibility and completeness via e-mail by July 28, 2014, 18:00, Yerevan time at the following e-mail address:[email protected].
Final application forms must be submitted electronically to CRDF Global in English by August 8, 2014 23:59 EST at www.crdfglobal.org/fromideatomarket and resubmitted to EIF both in English and Armenian at [email protected].